Bokning Volontär Costa Rica

Är du redo att boka en upplevelse för livet? Super! Jag heter Johan och jag är ansvarig för Volontär Costa Rica, så jag kommer att vara din kontaktperson framöver. När du har skickat in din anmälan nedan kontaktar jag dig så att vi tillsammans kan planera din resa!

Personuppgifter Obligatoriska fält är markerade *

Reseinformation

Efter att vi har kontrollerat din registrering får du en depositionsfaktura från oss. Detta är ett ej återbetalningsbart belopp som inkluderar avbeställningsförsäkring, administrationskostnader och andra kostnader vi måste ta ut i samband med din registrering. Beloppet är 15 % av programpriset (minst 2 500 SEK) och dras av från programpriset på din slutfaktura. När depositionen är betald får du ett mail från oss med användbar information och vägledning för den fortsatta processen. Slutfakturan ska vara betald senast fyra veckor före avresa.

Nu är det bara att njuta!

Jag kan bara rekommendera det till alla som har möjlighet att åka på en resa till Costa Rica eller ett annat projekt! Jag fick så många nya fantastiska upplevelser och bara den första långa resan fick mig att växa mycket också.

Sofia Volontär Costa RicaÖversatt

Hem » Land » Costa Rica » Volontär Costa Rica » Bokning Volontär Costa Rica

Senaste nyheterna från GoXplore: Reseförsäkring för längre resor